Siz isteyin biz gerçekleştirelim !

İnternet siteleri işletmenin ürünlerini, hizmetlerini, referanslarını dünyaya kolay bir şekilde tanıtım sanal bir pazardır. Bu pazarda sizi bulmak isteyen kişilerin yada kurumların kolay bir arama ile size ulaşabiliyor olması gerekir ki, buda sizin prestij kazanmanızı sağlar.Eğer uluslar arası çalışan bir firma iseniz web sitenizin çoklu dilde olması, müşterilerinizin siz daha kolay anlamasına yarayacaktır.

Bununla beraber kendine özgü tasarlanmış internet sayfaları, reklam amaçlı kullanılan materyaller, görsel anlamda iyileştirilmiş fotoğraf çekimleri, baskı – matbaa ile yapılan kurumsal tanıtımlar sizi kendi sektörünüz içinde kıyaslanma olanağı tanıyacak, sanal ortamda ürün ve hizmet aramada hedef kitlenizin sizi daha kolay bulmasına yarayacak ve sizinle daha çok müşterinin iletişime geçmesini sağlayacaktır.

Afyon Morbeyaz Web Site Tasarım olarak, yukarıda açıklamalar ışığında sizleri bu büyük pazardaki bulunabilirliğinizi, ürün ve hizmetlerinizi en iyi şekilde sunmayı, internet kimliğinizi ve marka olmanız yolundaki adımları en hızlı şekilde atmanızı hedefliyoruz.

Neler Sunuyoruz?

– Web Tasarım : Kurumsal yapınıza uygun renkleri ve temayı kullanarak hızlı erişilebilir, istediğiniz özellikte ve yapıda, isteğe bağlı yönetilebilir panelli hizmetler gerçekleştiryoruz. Sitelerinizi %99,9 uptime oranına sahip serverlerimizde barındıyoruz.

– E – Ticaret : Ürünlerinizi sanal pazara sunarak satış yapmayı ve kazanç sağlamayı hedef alan siteler tasarlıyoruz.

– 360 Sanal Tur : Her türlü iç ve dış mekanın özel çekim teknikleri ve profesyonel makinanlarla çekilip , sanki ortamdaymış hissini veren çalışmadır.

– Google Reklam ve Optimizasyon : Dünyanın en büyük arama motorunda İşletmenizin reklamını hızlı bir şekilde yapılmasına ve sitenizin google’ da en üst sıralarda çıkmasına yönelik çalışmalar yapıyoruz.

– Sosyal Medya Uygulamaları : Facebook, twitter, linkedin, youtube gibi sosyal medyada firmanızın reklamını yapıyoruz.

Kalite ve Marka Süreç İster !

Bu çalışmaları 2008’ inden önce farklı firmalara yaptığımız taşeron çalışmalarımızdan ve 2008’ den sonrad Morbeyaz Afyon Web Tasarım markası altında yaptığımız çalışmaların tecrübesiyle taçlandırıyoruz.