Grafik Dizayn

Katalog, dosya, zarf, kartvizit ve diğer tanıtımlarınızın baskı öncesi çalışmaları grafik ekibimizce tasarlanmaktadır.

İşletmenizin reklamında, belirlemiş olduğunuz potansiyel müşterilerinizin analizi yapılarak, en doğru kampanya ve çalışmalar grafik tasarım ekibiyle birlikte tamamlanmaktadır.

Anlatılak istenen mesajlar, kurumsal kimliğinizle birleştirilerek size özel tasarımlar halinde ortaya çıkar, bu şekilde işletmenizi ve yapılan işi en iyi şekilde yansıtır.

Yapılan işler tasarlama aşaması, matbaa öncesi ve sonrası titizlikle takip edilir.

Hizmetlerimiz;

Ürün tanıtım fotoğrafçılığı ; ürünlerin fotoğraflanarak matbaa öncesi hazırlanması yada web sitesi, e-katalog gibi görsel medyada sunumuna hazırlanması
Logo tasarım ; kurumsal kimliğin en önemli aşamalarından biri olan sizi yansıtacak logoların hazırlanması
Kartvizit tasarımı ; potansiyel müşterilerinize iyi bir intiba bırakabilecek kartvizitlerin tasarlanması
Antetli kağt ve zarf tasarımı ;
Broşür tasarımı ;
Katalog tasarımı ;

E-Katalog tasarımı ;

Basılı olarak kullanılacak broşürlerin, internet ortamında sunulmasıdır. Tüm müşterilerinizin hızlı bir şekilde ürünleri görmesini sağlar, normal katalog maliyetine göre hem daha ucuz hemde daha işlevseldir. Web sitenizde yada herhangi bir web ortamında kullanabilirsiniz.

İnteraktif CD/DVD Tasarımı;

Kurumsal fotoğraf/ürün yada videolarınızdan oluşan içerikleri otomatik açılan cd haline dönüştürüp size özel tasarımlarla teslim ediyoruz. Bu cd’ leri tanıtım amaçlı fuar, etkinlik yada bireysel pazarlama  yöntemiyle kullanabilirsiniz.